Strona główna Aktualności Feministki odwiedzą Karuzelę

Feministki odwiedzą Karuzelę

a3a797b69d292b70b9b11f6ffee32d6420 lutego (piątek) w Klubie Karuzela odbędzie się polska premiera spektaklu „Whenever there are people to dance, until than we’re gonna”. Bilety już w sprzedaży.

Spektakl miał już swoją premierę w Helsinkach, teraz przyszła kolej, by pokazać go polskim widzom. Premiera przedstawienia odbędzie się 20 lutego (piątek) o godz. 19 w Klubie Karuzela (ul. Konarskiego 85). „Whenever there are people to dance, until than we’re gonna” to owoc współpracy polskiej Grupy Artystycznej TERAZ POLIŻ i fińskiej grupy szwedzkojęzycznej Blaue Frau. Artyści zabiorą nas do idealnego świata. Utopii, w której nie ma już problemów, nierówności, przemocy i lęku, gdzie feminizm nie jest już potrzebny. Spektakl miesza języki i tradycje.

Na scenie wystąpią: Sonja Ahlfors, Dorota Glac, Marta Jalowska, Ula Kijak, Adrianna Kornecka, Emanuela Osowska i Joanna Wingren. W spektaklu aktorki posługiwać się będą trzema językami: polskim, szwedzkim i angielskim.

Spektakl będzie można obejrzeć także 21 lutego w sobotę o godz. 19. Bilety w cenie 20 zł (normalny) i 15 zł (ulgowy), dostępne na stronie www.bilety.artbem.pl.