Strona główna Aktualności KSW odbędzie się dwa tygodnie później

KSW odbędzie się dwa tygodnie później

5. Amatorski Puchar KSW, który miał się odbyć w hali Bemowskim OSiR w sobotę, został przesunięty o dwa tygodnie.

Z przyczyn niezależnych od organizatorów z 8 na 22 listopada został przesunięty 5. Amatorski Puchar KSW – poinformowali organizatorzy. Impreza odbędzie się w hali OSiR Bemowo przy ul. Obrońców Tobruku 40.

Dotychczasowe zgłoszenia zawodników automatycznie przechodzą na nowy termin. Osoby, którym nie pasuje nowa  data zawodów, a już opłaciły startowe, proszone są o kontakt z organizatorami. Cały czas na stronie Amatorskiego Pucharu mogą rejestrować się nowi uczestnicy.

Podobnie jak miało to miejsce w poprzednich edycjach, walki toczyć się będą w trzech formułach: juniorki i juniorzy (ograniczona formuła), seniorki i seniorzy (ograniczona formuła) oraz full contact. Kategorie  wagowe, w których będzie można walczyć to: -55kg, -65kg i +65kg (kobiety) oraz -62kg, -67kg, -73kg, -80kg, -87kg, -96kg i +96kg (mężczyźni).

Najlepszy zawodnik 5. Amatorskiego Pucharu KSW, wybrany przez właścicieli Federacji KSW, sędziów  oraz zaprzyjaźnionych ekspertów, będzie mógł stoczyć walkę na gali KSW 30 w pierwszym kwartale 2015 r.