Strona główna Aktualności „Lepiej tam nie idź”

„Lepiej tam nie idź”

14369871809_bc8bb2c890_z„Lepiej tam nie idź. Zmiany” to spektakl z udziałem dzieci związanych ze „Stacją Szamocin” oraz z Domu Dziecka w Szamocinie. Przedstawienie będzie można obejrzeć 28 maja (czwartek) w Bemowskim Centrum Kultury.

Spektakl „Lepiej tam nie idź” w reżyserii Michała Borczucha to opowieść w konwencji RPG, której inspiracją było opowiadanie Howarda Philipsa Lovecrafta „Zew Cthulhu”. W przedstawieniu wzięły udział dzieci z Domu Dziecka w Szamocinie oraz dzieci i młodzież związane z teatrem „Stacja Szamocin”. Na scenie aktorzy wcielili się w rozmaite potwory, symbolizujące walkę dobra ze złem.

W tym roku powstała nowa wersja spektaklu „Lepiej tam nie idź. Zmiany”. W przedstawieniu partnerowali im: Anna Kłos-Kleszczewska i Krzysztof Zarzecki (aktor Narodowego Starego Teatru w Krakowie).

Spektakl skierowany jest do młodzieży powyżej dwunastego roku życia oraz dorosłych. Przedstawienie można obejrzeć 28 maja (czwartek) o godz. 20 w Bemowskim Centrum Kultury (ul. Górczewska 201). Spektakl poprzedzi debata o godz. 18.