Strona główna Aktualności Pięciu dilerów zatrzymanych

Pięciu dilerów zatrzymanych

1,5 kg mefedronu, 0,5 kg marihuany, 130 gr amfetaminy, tabletki extasy, 16 tys. zł i pięć osób zatrzymanych – to wynik pracy policjantów z komisariatu na Bemowie.

Funkcjonariusze z bemowskiego wydziału kryminalnego zatrzymali pięć osób podejrzanych o posiadanie narkotyków. W trakcie przeszukania dwóch mieszkań na terenie dzielnicy policjanci ujawnili narkotyki: 1,5 kg mefedronu, 0,5 kg marihuany, 130 gr amfetaminy i 15 gr tabletek extasy oraz wagę elektroniczną. Część narkotyków ukryta była w sejfie. Kryminalni zabezpieczyli ok. 16 tys. złotych na poczet przyszłych kar.

Stanisław S. (42 l.), Konrad W. (27 l.), Łukasz O (28 l.), Bohdan T. (44 l.) i Arkadiusz Ś. (23 l.) trafili do policyjnej celi. W prokuraturze rejonowej zatrzymani mężczyźni usłyszeli zarzuty. Stanisław S. odpowie za posiadanie narkotyków, Konrad W. usłyszał zarzut dotyczący posiadania znacznej ilości środków odurzających i substancji psychotropowych w warunkach recydywy. Zostali objęci dozorem policyjnym.

Kolejnych trzech zatrzymanych: Łukasz O. Bohdan T. i Arkadiusz Ś. usłyszało zarzuty dotyczące posiadania znacznej ilości narkotyków i wprowadzania ich w obrót. Bohdan T. usłyszał zarzuty w warunkach recydywy. Trójka podejrzanych trafiła do aresztu na trzy miesiące.