Strona główna Aktualności Pobił rodziców i zaatakował policjantów

Pobił rodziców i zaatakował policjantów

fot. Pixabay.com

Syn urządzał gehennę rodzicom w wieku 86 i 89 lat. Dotkliwie ich pobił, wskutek czego oboje trafili do szpitala. Mężczyzna został zatrzymany przez bemowskich policjantów. 

Policjanci z wydziału patrolowo-interwencyjnego z Bemowa otrzymali zgłoszenie, że doszło do pobicia rodziców przez syna. Na miejscu drzwi od posesji otworzyła starsza kobieta, która wszystkiemu zaprzeczyła i tłumaczyła, że nie wie, o co chodzi. Policjanci wiedzieli, że muszą dokładnie sprawdzić sytuację, ponieważ kobieta miała widoczne ślady pobicia. W mieszkaniu, w jednym z pomieszczeń funkcjonariusze zauważyli leżącego na łóżku mężczyznę. Ten na widok umundurowanego patrolu od razu rzucił się na funkcjonariuszy i zaczął ich słownie atakować.

Policjanci zatrzymali agresora. W tym czasie służby medyczne udzielały pomocy kobiecie, funkcjonariusze w kolejnym pomieszczeniu znaleźli leżącego na łóżku nieprzytomnego 89-letniego mężczyznę, ojca 61-latka. Obecna na miejscu załoga pogotowia ratunkowego udzieliła mu pomocy. Mężczyzna odzyskał przytomność. Rodzice zostali zabrani do szpitala, ich syn trafił do policyjnej celi.

Podejrzany usłyszał zarzuty dotyczące znieważenia i naruszenia nietykalności policjantów oraz znęcania się fizycznego nad rodzicami. Sąd zastosował wobec 61-latka środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na trzy miesiące.