Strona główna Aktualności Pożegnanie lata z Krzysztofem Krawczykiem

Pożegnanie lata z Krzysztofem Krawczykiem

fot. Urząd Dzielnicy Bemowo

Koncertem Krzysztofa Krawczyka Bemowo pożegnało w czwartek lato. Impreza odbyła się na deskach amfiteatru w parku Górczewska. 

W tym roku odbyło się sześć koncertów w ramach cyklu „Osiecka na Bemowie”, mieszkańcy co tydzień mogli obejrzeć głośne filmowe tytuły podczas Filmowej Stolicy Lata 2017, a także przypomnieć sobie najlepsze polskie komedie w plenerowym kinie na moście w Forcie Bema – podsumowują władze dzielnicy. Dobry humor zapewniły mieszkańcom występy kabaretów (Smile, Paranienormalni i Kabaret Moralnego Niepokoju) oraz standuperów. Na dziedzińcu Ratusza mieszkańcy mogli wziąć udział w cotygodniowych potańcówkach z największymi przebojami zarówno współczesnymi, jak i tymi z dawnych lat.

W czwartek mieszkańcy Bemowa pożegnali lato, tłumnie przychodząc na ostatni w tym roku koncert w Amfiteatrze w Parku Górczewska. Na zaproszenie, które pojawiło się na facebookowym profilu Dzielnicy Bemowo, odpowiedziało w komentarzach kilka tysięcy osób. Mimo deszczowej aury, mieszkańcy przyszyli w doskonałych nastrojach i zapełnili widownię po brzegi. Nie zawiedli się – Krzysztof Krawczyk wykonał swoje największe przeboje takie jak „Parostatek”, „Chciałem być”, „Byle było tak”, „Jak minął dzień” czy „,Mój przyjacielu”.

– To było prawdziwie gorące pożegnanie lata w deszczowy, wrześniowy wieczór – skomentował wiceburmistrz Marek Lipiński.