Strona główna Aktualności Przedsiębiorco, poznaj nowe przepisy

Przedsiębiorco, poznaj nowe przepisy

bemowskie centrum przedsiebiorczosciCzy przedsiębiorcy wiedzą, jakie są obowiązki związane z ochroną kontaktów? Odpowiedź na to pytanie poznamy 29 stycznia (czwartek) podczas spotkania Polish Business Club.

Jak co miesiąc, Polish Business Club zaprasza przedsiębiorców na spotkanie połączone z prelekcją. Tematem najbliższego będą nowelizacje Ustawy o ochronie danych osobowych, które weszły w życie w styczniu tego roku. Kary za ich nieprzestrzeganie mogą wynosić nawet do dwóch proc. rocznego obrotu firmy. Zmiany omówi specjalista od spraw ochrony danych osobowych, profesjonalny administrator ochrony danych Patryk Koralewski – radca prawny, doktorant Polskiej Akademii Nauk, ekspert z CertyfikatBDO.pl. Każdy uczestnik spotkania będzie mógł zaprezentować swoją działalności w krótkim wystąpieniu.

Wydarzenie odbędzie się 29 stycznia o godz. 12.00 w Kafe Zielony Niedźwiedź (Smolna 4). Koszt udziału w spotkaniu to 80 zł. Obowiązuje rejestracja internetowa. Na uczestników czekają także zniżki za podaniem kodu rabatowego, który dostępny jest tylko dla Beneficjentów Bemowskiego Centrum Przedsiębiorczości pod adresem: lp.waw.owomeb@senzib.

Liczba miejsc jest ograniczona.