Strona główna Aktualności Ukradła koleżance karty, bo chciała kupić koc. W końcu kupiła prześcieradło

Ukradła koleżance karty, bo chciała kupić koc. W końcu kupiła prześcieradło

fot. Pixabay.com

16 zarzutów dotyczących kradzieży i kradzieży z włamaniem usłyszała w komisariacie na Bemowie 21-letnia obywatelka Kenii. Kobieta jest podejrzana o dokonanie kradzieży karty płatniczej i karty kredytowej. 

Policjanci z komisariatu Policji na Bemowie otrzymali informację o tym, że doszło do kradzieży karty kredytowej i karty płatniczej. Skradzioną kartą były wykonywane nieautoryzowane transakcje w sklepach, w tym internetowych. Kupowane były drobne rzeczy, za nieduże kwoty jak etui do telefonu, kosmetyki czy artykuły spożywcze.

Związek z kradzieżą kart i dokonywaniem nieautoryzowanych transakcji miała mieć młoda kobieta. Miała ona wykorzystać chwilę nieuwagi koleżanki i skraść karty z szafki pracowniczej.

Kryminalni zatrzymali 21-latkę w miejscu pracy na terenie Śródmieścia. Kobieta tłumaczyła, że ukradła karty, bo chciała kupić koc. W końcu kupiła prześcieradło, potem kupowała drobne rzeczy za które płaciła skradzioną kartą. Podejrzana usłyszała łącznie 16 zarzutów za kradzież i kradzież z włamaniem.