Strona główna Aktualności Weekendowe atrakcje

Weekendowe atrakcje

bemowskie centrum kulturyOstatni weekend ferii zapowiada się ciekawie na Bemowie. Na mieszkańców czeka kurs samby, irlandzkie choreografie i nauka samodoskonalenia.

Piątek

Warsztaty samodoskonalenia dla mam to propozycja Klubu Mam na Bemowie (ul. Konarskiego 83). Zajęcia rozpoczną się o godz. 17.30 i potrwają około czterech godzin. Mamy nauczą się samodoskonalenia w oparciu o Metodę Tippinga (Radykalne Wybaczanie).  Z warsztatu największe korzyści wyniosą osoby, które czują, że prześladuje ich pech lub że utknęły w miejscu i są niezadowolone z życia. Wstęp 10 zł. Zapisy pod adresem: warsztatybemowo@wp.pl .

Sobota

O godz. 19 w Bemowskim Centrum Kultury (ul. Górczewska 201) odbędzie się Celtic Winter Fest. Obejrzymy widowiskowy irlandzki step i choreografie grupowe przygotowane przez uczniów szkoły Anne-Marie Cunningham Dance Academy oraz znanego polskiego zespołu tanecznego – Treblers. Po pokazie w sali 127 na parterze ArtBemu będzie można uczestniczyć w zabawie przy rytmach Zielonej Wyspy. Wstęp wolny.

Karnawałowe szaleństwo w Spin City (ul. Powstańców Śląskich 126a) rozpocznie się o godz. 21. Na parkiecie pojawią się mistrzynie brazylijskiej samby, które przygotowały dwa odważne układy i krótki kurs tańca. Wstęp wolny, zapisy pod numerem: 22 560 42 46

Niedziela

Klubokawiarnia CieKawa Cafe (ul. Powstańców Śląskich 80d) zaprasza najmłodszych na wydarzenie „Czytaki i spółka”, czyli wspólne czytanie i twórcze działanie. Zajęcia przeznaczone są dla dzieci w wieku 4-7 lat. Odbędą się o godz. 11. Zapisy pod adresem: czytakiispolka@gmail.com. Wstęp 30 zł (przewidziane są zniżki dla rodzeństwa).