Strona główna Aktualności Wkrótce Święto Muzyki

Wkrótce Święto Muzyki

zabawaJuż wkrótce Amfiteatr w Parku Bemowo wypełni muzyka. Wszystko za sprawą Święta Muzyki, które w tym roku będzie obchodzone także na Bemowie.

Święto Muzyki obchodzone jest na całym świecie w pierwszy dzień lata. W tym roku do muzycznych obchodów, po raz pierwszy, dołączy także Bemowo. Impreza odbędzie się 21 czerwca (niedziela) w Amfiteatrze Bemowo w Parku Górczewska. O godz. 15.30 zebranych gości przywitają uczniowie Autorskiej Szkoły Muzyki Rozrywkowej i Jazzu I i II stopnia im. Krzysztofa Komedy.

Koncert będzie połączony z rozdaniem nagród oraz uhonorowaniem tegorocznych absolwentów II stopnia. Koncert dadzą najlepsi wokaliści, instrumentaliści oraz zespoły. Wykonają covery muzyki pop i rock i standardy jazzowe. Natomiast o godz. 20 wystąpi 3275 kg Orchestra działająca przy Bemowskim Centrum Kultury. Muzycy wspólnie tworzą niezwykłe brzmienia, na które mają wpływ ich wcześniejsze doświadczenia oraz fascynacja muzyką etniczną, jazzem, muzyką eksperymentalną, klasyczną, współczesną kameralistyką i muzyką filmową.

Wstęp na koncerty jest bezpłatny.