Strona główna Aktualności Zaproszenia na weekend

Zaproszenia na weekend

14313677177_130c506145_zW ten weekend nie zabraknie atrakcji i imprez wartych uwagi. Juwenalia APS, WUM i WAT-u, spacer z przewodnikiem po Jelonkach czy wykłady o żywieniu to zaledwie kilka propozycji spędzenia wolnego czasu.

Piątek

O godz. 16 odbędzie się koncert w ramach MEDykalia APSolutne – czyli koncertów juwenaliowych organizowanych przez samorząd studentów APS i WUM. Na boisku sportowym przy Osiedlu Akademickim „PRZYJAŹŃ” (ul. Konarskeigo 85) wystąpią: Bas Tajpan & Bob One, Junior Stress & Sun El Band, TaLLib & D’Roots Brothers, MESAJAHofficial, Jarecki i BRK Dj TwardyKark a.k.a Grubson, Sokół & PONO.

Natomiast o godz. 16.30 swoje juwenalia rozpocznie WAT. Na Placu Taktycznym WAT wystąpią m.in. Power Play, Akcent i Cleo & Donatan. W trakcie imprezy nie zabraknie konkursów.

Jakie jest zapotrzebowanie na energię? Odpowiedź na to pytanie poznamy o godz. 19 w Filii BCK (ul. Zachodzącego Słońca 25),  podczas wykładu dotyczącego żywienia osób aktywnych fizycznie. Natalia Puciłowska, instruktorka fitness opowie o racjonalnym odżywaniu podczas wysiłku fizycznego. Wstęp wolny, liczba miejsc ograniczona.

Niedziela

W ramach spacerów „Bemowo, odkryj na nowo” mieszkańcy będą mogli bliżej poznać miasto-ogród Jelonki. Zbiórka o godz. 12 na Placu Kasztelańskim.

O godz. 11:30 i 13 w Bemowskim Centrum Kultury (ul. Górczewska 201) odbędzie się Teatralny Poranek Bajkowy, w trakcie którego dzieci obejrzą przedstawienie „Profesorek Wodorek i wehikuł czasu”. Spektakl jest dowcipną opowieścią o pewnej wyjątkowej podróży w czasie. Znany naukowiec Profesorek Wodorek przez przypadek uruchamia Maszynę Czasu i wyrusza w pełną przygód podróż. Bilety w cenie 10 zł.