Strona główna Aktualności Zaproszenia na weekend

Zaproszenia na weekend

bemowskie centrum kulturySpacer po Osiedlu „Przyjaźń”, a może Polisz Kicz Party – sprawdź, gdzie warto się wybrać w najbliższy weekend.

Sobota

O godz. 12 Folkowo Bemowo zaprasza  na warsztaty muzyczno-wokalne z zespołem „Dzikie Jabłka”.  Tym razem w ramach zajęć stworzone zostaną dwie grupy tematyczne: śpiewu „słowiańskiego” oraz afrykańskich instrumentów perkusyjnych. Warsztaty odbędą się w Bemowskim Centrum Kultury (ul. Górczewska 201). Spotkanie przeznaczone jest dla dzieci w wieku 7-16 lat. Udział jest bezpłatny, liczba miejsc ograniczona, zapisy: warsztaty@artbem.pl.

Spin City (ul Powstańców Śląskich 126a) organizuje Polisz Kicz Party, czyli imprezę w swojskim klimacie. Tego wieczoru nie zabraknie muzyki disco, swojskich trunków i darmowych zakąsek dla każdego. Początek o godz. 21, wstęp wolny.

Niedziela

W godz. 11.30 i 13.00 najmłodsi będą mogli wziąć udział w Teatralnym Poranku Bajkowym. Tym razem na scenie wystąpi duet Czocher z przedstawieniem „Gdzie moja bajka”. Przedstawienie odbędzie się w Sali Koncertowej BCK (ul. Górczewska 201). Bilety w cenie 10 zł.

Kawiarnia CieKawa (ul. Powstańców Śląskich 80d) organizuje zabawę z okazji nadchodzącego Dnia Matki. Świętowanie rozpocznie się o godz. 12. Na gości czekają: szafa pełna ubrań takich samych dla mamy i córki, najnowsza kolekcja The Same cała w paski, wyprzedaż szafy zimowej oraz pyszne i zdrowe dania z kuchni CieKewaCafe.

W ramach spacerów „Bemowo, odkryj na nowo”, mieszkańcy wybiorą się na spacer po Osiedlu „Przyjaźń”. Zbiórka o godz. 12 przy Ratuszu Bemowo.