Strona główna Aktualności Zaproszenia na weekend

Zaproszenia na weekend

Fot. coombesy/ Pixabay.com
Fot. coombesy/ Pixabay.com

Najbliższy weekend upłynie pod znakiem imprez, warsztatów i koncertów związanych z Dniem Dziecka. Na najmłodszych mieszkańców dzielnicy czeka mnóstwo zabawy i atrakcji.

Sobota

W Amfiteatrze Bemowo (ul. Raginisa) odbędzie się spektakl familijny pt. „Taneczna podróż dookoła świata”. Początek o godz. 17, po spektaklu odbędzie się spotkanie publiczności z wykonawcami.

OSiR Bemowo zaprasza rodziców z dziećmi do aktywnego spędzenia soboty. Z okazji święta dzieci o godz. 11 w Hali Sportowej (ul. Obrońców Tobruku 40) będzie można zmierzyć się z torem przeszkód, dmuchaną zjeżdżalnią czy wziąć udział w treningu poprowadzonym przez trenerów i zawodników Legii Warszawa oraz Warsaw Eagles. Natomiast o godz. 9 na basenie przy ul. Oławskiej 3a odbędą się wyścigi kajaków oraz gry i zabawy w wodzie.

Klub Mam na Bemowie (ul. Konarskiego 83) zaprasza na radosne świętowanie z animatorką Olą Czarnecką. Od godz. 9 na młodsze i starsze dzieci czekać będą tańce i inspirujące zabawy. Koszt 13 zł, obowiązują zapisy: warsztaty@klubmam.com.

Niedziela

„Ahoj morska przygodo!”, czyli bliskie spotkanie z piratami to propozycja świętowania Dnia Dziecka w Galerii Handlowej Bemowo (ul. Powstańców Śląskich 126). W godz. 10-18 będzie można wziąć udział w interaktywnej lekcji historii przypominającej o morskich tradycjach polskiej floty.