Strona główna Aktualności Zaproszenia na weekend

Zaproszenia na weekend

14008285501_5c0ab4d55d_zW nadchodzący weekend warto wybrać się na piknik lub wspólnie pokibicować pływakom, którzy powalczą o puchar burmistrza Bemowa. Natomiast fani muzyki chętnie wybiorą się do Parku Górczewska, by zobaczyć występ Tede.

Sobota

Na Lotnisku Bemowo odbędzie się Festyn Patriotyczny Tobie Ojczyzno”. W trakcie całodniowej imprezy nie zabraknie atrakcji, na mieszkańców czeka np. Memoriał gen. Sławomira Petelickiego, wystawy sprzętu i uzbrojenia, pokazy działań operacyjnych jednostek oraz prezentacja samolotu bezzałogowego FLYEYE firmy WB Electronics. Początek festynu o godz. 12.

O godz. 21 w Spin City zagoszczą latynoskie rytmy. Do tańca porwą tancerki z M Studia. Wstęp wolny.

Niedziela

Piknik „Bezpiecznie na drodze” to propozycja spędzenia czasu oferowana przez Autodrom Automobilklubu Polski (ul. Powstańców Śląskich 127). Sympatycy mocnych wrażeń będą mieli możliwość skorzystania m.in. z symulatora zderzeń czy symulatora dachowania. Początek o godz. 10.

O godz. 13 w Bemowskim Centrum Kultury (ul. Górczewska 201) w ramach teatralnego poranku bajkowego obędzie się spektakl „Krystalia, czyli Zamarznięte Serce”. Jest to niezwykła muzyczna bajka interaktywna, która opowiada o tym, jak wielką moc mają dziecięce serduszka. Bilety w cenie 10 zł.

Teatr GO (ul. Hery 23) zaprasza na spektakl „Satyry i Bajki” przygotowany w oparciu o twórczość Ignacego Krasickiego oraz Adama Mickiewicza. Przedstawienie odbędzie się o dwóch godzinach: 15 i 18.  Wstęp wolny.

Jak sobie poradzą pływacy? Dowiemy się o godz. 15 podczas VIII Grand Prix Bemowo w pływalni przy ul. Oławskiej 3a. W zawodach wystartują najlepsi z woj. mazowieckiego z roczników 2003-2006. Bemowo będą reprezentować zawodnicy UKS Pingwiny.

O godz. 14 w Parku Górczewska odbędzie się Piknik Profilaktyczny „Wakacje tuż, tuż”, którego gwiazdą będzie Tede. Na miejscu nie zabraknie zabaw i atrakcji dla najmłodszych dzieci, m.in. basenu z piłkami oraz „dmuchańców”.