Strona główna Aktualności Zaproszenia na weekend

Zaproszenia na weekend

W ten weekend nie zabraknie atrakcji i imprez wartych uwagi. Wianki w Forcie Bema czy Rajd Rowerowy to zaledwie kilka propozycji spędzenia wolnego czasu.

Sobota

XIII Rajd Rowerowy Niepełnosprawnych wystartuje o godz. 10.45 z boiska Szkoły Podstawowej Nr 82 (ul. Górczewska 201). Zawodnicy zmierzą się na dystansie 12 km i 1,5 km. Na wszystkich czekają pamiątkowe medale.

W godz. 11-13 w Bemowskim Centrum Kultury (ul. Górczewska 201) odbędą się warsztaty muzyczne z Marcinem Zadroneckim z zespołu Balkan Sevdah. Celem zajęć jest zainteresowanie uczestników różnymi sposobami muzycznej ekspresji. Warsztaty przeznaczone są zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Obowiązują zapisy: warsztaty@artbem.pl.

O godz. 16 w sali widowiskowej Klubu WAT (ul. Kaliskiego 25a) będzie można obejrzeć koncert galowy zespołu folklorystycznego LAZURKI.  Występ „Zabawowo na Ludowo” to okazja do naprawdę dobrej zabawy. Wstęp wolny, liczba miejsc ograniczona.

Bemowskie Centrum Kultury (ul. Górczewska 201) zaprasza na koncert zespołu Balkan Sevdah. Muzyka jaką tworzą jest: melodyjna, dynamiczna, czasem refleksyjna, momentami dzika. Bilety w cenie 15 zł (ulgowy) i 20 zł (normalny).

Niedziela

Bemowo wspiera talenty. O godz. 15.30 w Amfiteatrze Bemowo w Parku Górczewska rozpocznie się Święto Muzyki. Wstęp wolny.

Wianki na Forcie Bema to propozycja spędzenia niedzielnego popołudnia. O godz. 16.30 rozpoczną się zabawy dla małych i dużych.  Na uczestników czekają warsztaty, wspólne grillowanie czy muzyka na żywo. Wstęp wolny.