Strona główna Aktualności Zaproszenia na weekend

Zaproszenia na weekend


W nadchodzący weekend czeka nas wiele ciekawych wydarzeń i atrakcji. Warto wybrać się na wycieczkę po Bemowie lub odwiedzić imprezę w polskim stylu – Polisz Kicz Party.

Sobota

„Bemowo odkryj na nowo” to cykl spacerów po dzielnicy. W tym tygodniu mieszkańcy odwiedzą Wojskową Akademię Techniczną. Zbiórka o godz. 12, róg ulic Sylwestra Kaliskiego i Antoniego Kocjana. Wstęp wolny.

O godz. 20 w Bemowskim Centrum Kultury (ul. Górczewska 201) zostanie wyświetlony rosyjsko-niemiecki komediodramat „Grand Budapest Hotel”. Wstęp wolny, bezpłatne wejściówki do odebrania na miejscu.

Polisz Kicz Party vol. 3 to propozycja spędzenia czasu w Spin City (ul. Powstańców Śląskich 126a). Impreza odbędzie się w swojskim klimacie: polska muzyka disco, swojskie trunki i darmowe zakąski dla każdego. Start o godz. 21, wstęp wolny.

Niedziela

W ramach Transkaukazja 2015, Fundacja Inna Przestrzeń zaprasza na otwarte warsztaty śpiewu polifonicznego prowadzone przez członkinie zespołu „gordela” TSU. Warsztaty odbędą się o godz. 10 w Bemowskim Centrum Kultury (ul. Górczewska 201). Zapisy pod adresem: warsztaty@artbem.pl (do 26 czerwca).