Strona główna Aktualności Zaproszenia na weekend

Zaproszenia na weekend

Bemowskie Centrum KulturyNie wiesz, gdzie wybrać się w weekend? Zapoznaj się z kalendarium wydarzeń, które odbędą się w najbliższych dniach na Bemowie.

Piątek

O godz. 19 na scenie Klubu Karuzela (ul. Konarskiego 85) odbędzie się polska premiera spektaklu „Whenever there are people to dance, until than we’re gonna” w wykonaniu polskiej Grupy Artystycznej TERAZ POLIŻ i fińskiej grupy szwedzkojęzycznej Blaue Frau. Bilety w cenie 15 i 20 zł.

Sobota

O godz. 17.30 Bemowskie Centrum Kultury (ul. Górczewska 201) zaprasza na spotkanie z cyklu Folkowo Bemowo: „Między Wschodem a Zachodem”. Gośćmi BCK będą Katarzyna i Paweł Winiarscy z Uniwersytetu Powszechnego im. Jana Józefa Lipskiego w Teremiskach. Opowiedzą, jak uczyli się nowego języka, historii, a także o swoich działaniach edukacyjnych i Teatrze w Teremiskach.

Natomiast o godz. 19 w BCK odbędzie się koncert „Wieloma językami”. Na scenie Sali Koncertowej wystąpi Karolina Cicha & Bart Pałyga. Występ nawiązywać będzie do kultury Podlasia. Bilety w cenie 20 zł (normalny) i 15 zł (ulgowy).

Tradycyjnie w sobotę w Spin City (ul. Powstańców Śląskich 126a) będzie miał miejsce Stand Up Comedy Show. Tym razem publiczność rozśmieszą Piotrek Szumowski i Gaweł Feliga. Początek o godz. 20. Wstęp wolny.

Niedziela

O godz. 16 w Karuzeli spotkają się sympatycy klubu, by wspólnie porozmawiać o jego przyszłości. W programie m.in.: wspólne zwiedzanie lokalu, prezentacja już działających grup i inicjatyw, a także możliwość zadania pytań dyrektorowi Bemowskiego Centrum Kultury.