Strona główna Aktualności Zaproszenia na weekend

Zaproszenia na weekend

14576577953_c086d88301_zTurniej piłkarski, a może rozgrywki szachowe? Sprawdź, na co warto wybrać się w nadchodzący weekend.
Sobota

Klub Mam na Bemowie (ul. Konarskiego 83) organizuje wiosenną wyprzedaż garażową. Będzie można wymienić się ubraniami, zabawkami i książkami. Podczas wyprzedaży odbędzie się zbiórka publiczna dla stowarzyszenia Stowarzyszenie „Rodzice Razem”.

W gimnazjum nr 81 (ul. Rozłogi 10) rozegrany zostanie Piłkarski Turniej Chłopców. Rozgrywki będą rozegrane w dwóch kategoriach: szkoły podstawowe oraz maluchy (dzieci w wieku 6-7 lat). Wszyscy uczestnicy otrzymają od organizatorów koszulki sportowe. Drużyny można zgłaszać pod nr tel 505 164 963.

O godz. 19 Bemowskie Centrum Kultury (ul. Górczewska 201) zaprasza na wyjątkowy koncert „Królowie Disco”, w trakcie którego usłyszmy największe przeboje lat 80. Widowisko taneczno-muzyczne to autorski projekt Magdaleny Ptaszyńskiej, który realizuje ze swoją klasą wokalną z Autorskiej Szkoły Muzyki Rozrywkowej i Jazzu im. Krzysztofa Komedy w Warszawie. Wstęp wolny.

Szybcy i wściekli  zawitają do CH Bemowo (ul. Powstańców Śląskich 126). Przez cały dzień fani motoryzacji będą mogli obejrzeć samochody wzorowane na tych z filmowej serii „Szybcy i wściekli”. Auta będą zaparkowane na parkingu zewnętrznym galerii.

Niedziela

Jak co tydzień, dzieci spotkają się bohaterami Teatralnego Poranka Bajkowego. Tym razem poznają księcia zaklętego w żabę. Spektakl odbędzie się w sali koncertowej BCK. Bilety w cenie 10 zł.

Najmłodsi będą mogli zmierzyć się w III Turnieju Szachowym organizowanym przez w filię Bemowskiego Centrum Kultury (ul. Zachodzącego Słońca 25). Turniej rozpocznie się o godz. 10, rejestracja zawodników będzie możliwa w godz. 9-9.50. Na zwycięzców czekają puchary oraz nagrody rzeczowe.