Strona główna Aktualności Zaproszenia na weekend

Zaproszenia na weekend

park szymanskiegoNadchodzący weekend zapowiada się słonecznie. Warto skorzystać z dobrej pogody i wybrać jedną z propozycji kulturalnych, które czekają na nas w najbliższych dniach.

Sobota

Piłkarskie emocje zagoszczą w OSiR Bemowo (ul. Obrońców Tobruku 11). Wszystko za sprawą Mistrzostw Polski w Piłce Nożnej Dzieci z Domów Dziecka. W specjalnym meczu zagrają również gwiazdy reprezentacji Polski.

O godz. 12 w ramach cyklu „Bemowo, odkryj na nowo” odbędzie się spacer w ramach, którego zobaczymy Forcie IIA Babice i Radiostację Transatlantycką. Zbiórka przy bramie fortyfikacji przy ul. Radiowej. Spacer poprowadzi Paweł Brudek.

Klub Mam (ul. Konarskiego 83) organizuje spotkanie pt. „Krytyk wewnętrzny czyli o tym, jak osłabić siłę naszego doradcy”. Spotkanie skierowane jest do osób, które nie wierzą w swoje możliwości i zbyt szybko się poddają. Uczestnicy wspólnie z Agnieszką Amborską, certyfikowanym trenerem, porozmawiają m.in. o tym, jak nasze myśli wpływają na to, jak inni nas widzą. Koszt to 50 zł.

Galeria Bemowo (ul. Powstańców Śląskich 126) zaprasza na bezpłatne badania. W godz. 8.30-18 mieszkańcy będą mogli sprawdzić m.in. swój poziom cukru, ciśnienie tętnicze, wskaźnik BMI i poziom cholesterolu.

Niedziela

Na terenie hali piłkarskiej (ul. Księcia Bolesława 1/3) odbędzie się Bemowski Wiosenny Turniej Piłki Nożnej. W turnieju zmierzą się zawodnicy 20 drużyn.