Strona główna Aktualności Zaproszenia na weekend

Zaproszenia na weekend

bemowskie centrum kulturyWarsztaty wokalne, przedstawienia i show komika – tak zapowiada się najbliższy weekend. Zachęcamy do zapoznania się z nadchodzącymi wydarzeniami.

Sobota

Ferie warto rozpocząć muzycznym akcentem. Bemowskie Centrum Kultury (ul. Górczewska 201) zaprasza na warsztaty wokalne z zespołem Warsaw Afrobeat Orchestra. Zajęcia poprowadzą dwie doświadczone wokalistki Magdalena Kuś oraz Anna Piotrowska. Będzie śpiewająco, klaszcząco i zabawnie – zapowiadają organizatorzy. Warsztaty przeznaczone są dla dzieci w wieku 7-12 lat, udział jest bezpłatny po wcześniejszej rejestracji pod adresem: natalia.fiedorczuk@artbem.pl. Początek zajęć o godz. 13.

O godz. 18 w Klubie Karuzela (ul. Konarskiego 85) odbędzie się przedpremierowy pokaz spektaklu Paula Bargetto i Teatru Trans-Atlantyk „Album Karla Höckera”, którego Bemowskie Centrum Kultury jest koproducentem. Przedstawienie zainspirowane jest albumem oficera SS Karla Höckera,  jednego z komendantów obozu koncentracyjnego w Auschwitz-Birkenau. Fotografie zawarte w albumie przedstawiały wyższych oficerów SS z obozu oraz ich asystentki podczas wypoczynku w ośrodku zwanym Solahuette. Wstęp na spektakl jest bezpłatny.

Spin City (ul. Powstańców Śląskich 126a) zaprasza na nowy cykl spotkań  – Stand Up Comedy Show. Impreza rozpocznie się o godz. 20, a na scenie zaprezentują się najlepsi komicy znani z telewizji. W tym tygodniu uczestników rozśmieszać będzie Antoni Syrek-Dąbrowski. Wstęp wolny.

Niedziela

O godz. 18 w Sali Koncertowej Bemowskiego Centrum Kultury będzie można wysłuchać koncertu zespołu Rockolędy. Grupa powstała w 2009 roku i składa się z 18 osób dorosłych oraz 25 dzieci i młodzieży. Muzykami są w większości rodzice i ich dzieci. Muzycy tworzą bogate i dopracowane aranżacje, których warto posłuchać. Wstęp wolny.